Kim jesteśmy

 

Zbierając doświadczenia zawodowe i wizytując wiele przedsiębiorstw mam wciąż okazję obserwować jak wielkie znaczenie ma jakość we współczesnych przedsiębiorstwach. Uczestnicząc w szeregu projektach zmian w zakresie innowacyjnych rozwiązań jakościowo-produkcyjnych uzmysłowiłem sobie, jak ważna jest rola pracowników w tworzeniu globalnej jakości produktów i usług. Dlatego przygotowaliśmy i realizujemy nowoczesny program kształcenia, skierowany do profesjonalistów – praktyków. Od ponad 6 lat i przez 8 edycji studiów wciąż doskonalimy własny program studiów.

Stworzyliśmy zespół ambitnych ludzi, wykładowców, ekspertów i praktyków zarządzania jakością, którzy uważają, że kompetencje i umiejętności z zakresu zarządzanie jakością są kluczowe dla każdego przedsiębiorstwa funkcjonującego w obecnej innowacyjnej gospodarce. Naszym celem jest wspieranie profesjonalistów, którzy mierzą się z trudnymi wyzwaniami, jakie stawia przed nimi zmieniający się rynek.

Fachowa i aktualna wiedza musi być poparta konkretnymi umiejętnościami.

Chcemy pomóc Wam kształtować i rozwijać umiejętności z zakresu zarzadzania jakością, własną kreatywność i zdolności pracy zespołowej. Zamierzamy wspólnie poznawać i analizować istniejące systemy, metody i technik zarzadzania jakością oraz metody zarządzania projektami jakościowymi stosowane w światowych organizacjach. Chcemy poszerzyć Waszą wiedzę i umiejętności, warsztat metod, technik i narzędzi zarzadzania jakością wspierających rozwój przedsiębiorstw w innowacyjnej gospodarce.

Oferowane przez nas studia podyplomowe łącząc wiedze inżynierską z wiedzą menedżerską, istotnie poszerzając kompetencje i wpływając na rozwój osobisty każdego z słuchaczy. Realizowane są one w systemie 12 zjazdów weekendowych (sobota i niedziela), tak by nie kolidowały z pracą zawodową. W trosce o dobrą jakość, rekrutację prowadzimy tylko raz do roku, a nasze studia zawsze obejmują pełny rok akademicki.

Informacje: Bartosz Soliński